• Tüm Kategoriler
  •  

   SMA Sunny Tripower CORE1 50 kw on-grid inverter

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   SolarPuan : 111.942.091
   Fiyat:
   6.020,31 EUR + KDV
   KDV Dahil:
   139.043,86 TL
   Havale / EFT:
   137.653,42 TL
   2

   SMA SUNNY TRİPOWER CORE1 50 kw on-grid INVERTER

   Fotovoltaik sistem teknolojilerinin ve enerji çözümlerinin önde gelen küresel uzmanı olan SMA, yenilenebilir, dağıtık ve dijital enerji kaynağı için standartları belirliyor. Her boyuttaki fotovoltaik uygulamalar için yenilikçi çözümler ve benzersiz hizmet, dünya çapındaki müşterilerimize enerji ihtiyaçlarını karşılamakta daha fazla bağımsızlık sunuyor. Ortakları ve müşterileriyle kurduğu iş birliği sayesinde SMA kendine yeten, dağıtık ve yenilenebilir enerji teminini garantiliyor.

   Büyük ölçekli ticari sistemler ve güneş enerjisi santralleri için uyumlu uzman Sunny Tripower, ticari ve endüstriyel alanda kurulan büyük ölçekli sistemler için ideal eviricidir. Yüzde 98,4‘lük verimi ile sadece alışılmışın dışındaki yüksek üretim için değil, aynı zamanda geniş bir giriş gerilimi aralığı ile bağlantılı olarak çoklu dizi konsepti sayesinde, kullanılabilen çok çeşitli FV modülle yüksek bir tasarım esnekliği ve uyumluluk sunmaktadır. Şebekeye bağlantı noktasında doğrudan evirici üzerinden bir reaktif güç kontrolüne olanak tanıyan entegre edilebilir Plant Control gibi yeni şebeke yönetim fonksiyonlarının entegrasyonu, ileriye yönelik bir özelliktir. Bu sayede, harici kontrol ünitelerine ihtiyaç kalmaz ve sistem maliyetleri düşürülebilir. Talep edildiğinde reaktif güç tedariği  ise bir diğer yeniliktir.

   CORE1, başarılı Sunny Tripower ürün ailesinin üçüncü nesli ve yenilikçi tasarımı ile ticari invertörler dünyasında devrim yaratıyor. SMA mühendisleri, kurulum süresini önemli ölçüde azaltmak ve tüm hedef gruplara maksimum yatırım getirisi sağlamak için benzersiz bir tasarımı yenilikçi bir kurulum yöntemiyle birleştiren bir invertör geliştirdi.

    

    

    


   SMA Sunny Tripower CORE1 50 kw on-grid inverter datasheet PDF

   SMA Sunny Tripower CORE1 50 kw on-grid inverter PDF

   Diğer Özellikler
   Stok KoduSMA50000
   MarkaSma
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)5

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

                                                Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.