SMA Sunny Tripower 3.0 On-grid inverter

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

SMA 25 KW İNVERTER
3.817,69 EUR + KDV
KDV Dahil 165.639,00 TL
SMA 20 KW İNVERTER
3.529,34 EUR + KDV
KDV Dahil 153.128,38 TL
SMA 15 KW İNVERTER
3.173,65 EUR + KDV
KDV Dahil 137.695,86 TL

SMA SUNNY TRİPOWER 3.0 On-grid INVERTER

Fotovoltaik sistem teknolojilerinin ve enerji çözümlerinin önde gelen küresel uzmanı olan SMA, yenilenebilir, dağıtık ve dijital enerji kaynağı için standartları belirliyor. Her boyuttaki fotovoltaik uygulamalar için yenilikçi çözümler ve benzersiz hizmet, dünya çapındaki müşterilerimize enerji ihtiyaçlarını karşılamakta daha fazla bağımsızlık sunuyor. Ortakları ve müşterileriyle kurduğu iş birliği sayesinde SMA kendine yeten, dağıtık ve yenilenebilir enerji teminini garantiliyor.

Büyük ölçekli ticari sistemler ve güneş enerjisi santralleri için uyumlu uzman Sunny Tripower, ticari ve endüstriyel alanda kurulan büyük ölçekli sistemler için ideal eviricidir. Yüzde 98,4‘lük verimi ile sadece alışılmışın dışındaki yüksek üretim için değil, aynı zamanda geniş bir giriş gerilimi aralığı ile bağlantılı olarak çoklu dizi konsepti sayesinde, kullanılabilen çok çeşitli FV modülle yüksek bir tasarım esnekliği ve uyumluluk sunmaktadır. Şebekeye bağlantı noktasında doğrudan evirici üzerinden bir reaktif güç kontrolüne olanak tanıyan entegre edilebilir Plant Control gibi yeni şebeke yönetim fonksiyonlarının entegrasyonu, ileriye yönelik bir özelliktir. Bu sayede, harici kontrol ünitelerine ihtiyaç kalmaz ve sistem maliyetleri düşürülebilir. Talep edildiğinde reaktif güç tedariği  ise bir diğer yeniliktir.

Sunny Tripower 3.0-6.0, özel evlerdeki PV sistemlerini özellikle güçlü kılar. Üst invertör performansını, kullanıcıları için maksimum kolaylık ve konfor ile birleştirir. Entegre hizmetler ve gölge çözümleri ile çatılarda bulunan herhangi bir zorluğu karşılayabilir. Güneşli Tripower güvenilir maksimum güneş verimleri sağlar ve elektrik maliyetlerini azaltır.

 

 

 


SMA Sunny Tripower 3.0 on-grid inverter datasheet PDF

SMA Sunny Tripower 3.0 on-grid inverter PDF

Diğer Özellikler
Stok KoduSMA3000
MarkaSma
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)5

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

                                             Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.