• Tüm Kategoriler
  •  

   SMA Sunny Highpower PEAK1 On-grid inverter (75Kw)

   Görsel 1
   SolarPuan : 179.580.172
   Fiyat:
   9.626,94 EUR + KDV
   KDV Dahil:
   223.057,47 TL
   Havale / EFT:
   220.826,90 TL
   2

   SMA Sunny Highpower PEAK1 On-grid inverter

   Fotovoltaik sistem teknolojilerinin ve enerji çözümlerinin önde gelen küresel uzmanı olan SMA, yenilenebilir, dağıtık ve dijital enerji kaynağı için standartları belirliyor. Her boyuttaki fotovoltaik uygulamalar için yenilikçi çözümler ve benzersiz hizmet, dünya çapındaki müşterilerimize enerji ihtiyaçlarını karşılamakta daha fazla bağımsızlık sunuyor. Ortakları ve müşterileriyle kurduğu iş birliği sayesinde SMA kendine yeten, dağıtık ve yenilenebilir enerji teminini garantiliyor.

   Büyük ölçekli ticari sistemler ve güneş enerjisi santralleri için uyumlu uzman Sunny Tripower, ticari ve endüstriyel alanda kurulan büyük ölçekli sistemler için ideal eviricidir. Yüzde 98,4‘lük verimi ile sadece alışılmışın dışındaki yüksek üretim için değil, aynı zamanda geniş bir giriş gerilimi aralığı ile bağlantılı olarak çoklu dizi konsepti sayesinde, kullanılabilen çok çeşitli FV modülle yüksek bir tasarım esnekliği ve uyumluluk sunmaktadır. Şebekeye bağlantı noktasında doğrudan evirici üzerinden bir reaktif güç kontrolüne olanak tanıyan entegre edilebilir Plant Control gibi yeni şebeke yönetim fonksiyonlarının entegrasyonu, ileriye yönelik bir özelliktir. Bu sayede, harici kontrol ünitelerine ihtiyaç kalmaz ve sistem maliyetleri düşürülebilir. Talep edildiğinde reaktif güç tedariği  ise bir diğer yeniliktir.

   SUNNY HİGHPOWER PEAK1 merkezi invertör kavramının yararlı özellikleri ile merkezi olmayan PV sistem düzenleri avantajlarını birleştiren yenilikçi bir sistem çözümüdür. Inverter bileşeni olarak SUNNY HİGHPOWER PEAK1 ile bu sistem yaklaşımı, tüm PV sistemi için yüksek performans ve maksimum tasarım esnekliği sağlar – çatı veya yere monte edilmiş.

    

   • En yüksek verim ve nihai esneklik
   • Hızlı devreye alma ve büyük verimlilik
   • Inverter Yöneticisi üzerinden merkezi kontrol
   • Maksimum güvenlik
   • SMA ile %100 huzur
    

   Akıllı bir sistem yapısı sayesinde, tüm invertörler merkezi olarak tek bir yere monte edilirken, DC birleştiriciler alana dağıtılır. 42 invertöre kadar (3.15 MW) tek bir invertör Yöneticisi tarafından yönetilir.

   Tepe verimliliğine sahip inverterin (75 kW) yüksek gücü, tesis içine monte edilecek invertör miktarını azaltır.

    

   • Maksimum DC/AC oranı %150'ye kadar mümkündür
   • 75 kW basamaklarında büyük PV tesislerinin esnek planlanması
   • En düşük OPEX (uzman elektrikçi yok, basit servis)
    

    

    

    

    


   SMA Sunny Highpower PEAK1 On-grid inverter (75Kw) datasheet PDF

   SMA Sunny Highpower PEAK1 On-grid inverter (75Kw) PDF

   Diğer Özellikler
   Stok KoduSMA75000
   MarkaSma
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)5

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

                                                Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.