30 Kw/Günlük Güneş Enerjisi Paketi (Aküsüz - Öz Tüketim)

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
SolarPuan : 98.839.283
Fiyat:
3.150,00 USD + KDV
KDV Dahil:
124.849,62 TL
Havale / EFT:
123.601,12 TL
12.849,11 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Güneş Enerjisi Paketi / 30Kw Günlük


DİKKAT !
 • Bu sistem Aküsüzdür ve Genelde evlerde tercih edilir.
 • Şebeke satışı yoktur ve Enerji çekmede sınır yoktur. 5 kw inverter olsa bile siz 10 kw çekebilirsiniz. kalan kısım şebekeden gelir.
 • Faturanızda gündüz tüketim aylık 900 kw ve altındaysa bu sistem size uygun olabilir.
 • Faturanızdan 2.000 TL ye kadar tasarruf sağlayabilir.
 

Güneş Enerjisi Paketi / Neler Çalıştırır ?

 
 • Bu sistem gündüz güneş varken üretilen enerjiyi direk kullanmanız için vardır.
 • sistemde akü yoktur ve bu sebeple 30 yıla kadar değişim maliyeti olmadan kullanılabilir.
 • Verimli kullanımda günlük 30 kw'ya kadar enerji alabilirsiniz.
 • Elektrik faturası fazla gelen yerlerde gündüz kullanımı yoğunsa bu sistem tercih edilebilir.
 • Bu sistem Güncel elektrik fiyatları düşünüldüğünde Günlük 75 TL ye kadar faturanızdan düşürebilir.
 • Şebeke ile ortaklara çalışır. Örneğin Güneş panelleriniz 1000 watt üretiyor ve sizin 2000 watt tüketiminiz var. 1000 watt panellerden kalan 1000 watt'ı şebekeden alırsınız.
 
 

 

Güneş Enerjisi Paketi / Paket içeriği

 
 • 10 adet -- 560 Watt Half-cut Monokristal Güneş Paneli 
 • 1 adet -- 5000 Watt On-Grid Inverter (Dahili Akım trafosu ile şebeke elektrik Basmama Özelliği)
 • 1 adet -- MC4 Paralel Solar Panel Konnektörü
 • 2 adet -- 20 m Solar PV Kablo Seti (10 m siyah + 10 m kırmızı)
 • 1 adet -- Bağlantı Şeması
(Her Şey dahil sistemdir)


 

Güneş Enerjisi Yol Gösterici Soru-Cevap

 
2011'den beri Solar Sektördeki Tecrübemiz ile aklınızdaki soruları biliyor ve yanıtlıyoruz.
 
Soru 1:  NEREDEN BAŞLAMALIYIM ? 
Öncelikle kullanmayı planladığınız yerdeki elektrikli aletleri belirlemelisiniz. Hangi elektrikli aleti kaç saat çalıştıracağınızı belirleyin ve bir kenara not edin.

 
Soru 2: HANGİ ELEKTRİKLİ CİHAZ NE KADAR TÜKETİR ? 
Tüm Elektrikli aletlerin üzerlerinde mutlaka etiketi bulunur. Bu etiket üzerinde (w) ibaresi ile SAATTE kaç watt tükettiği belirtilir. Bu değerlere uygun olarak gündüz-gece tüketimlerini hesaplayarak günlük tüketiminizi bulabilirsiniz. YA DA hazırladığımız paket sistem içerisinde çalıştırması ön görülmüş elektrikli aletlerin size uygunluğunu kontrol edebilirsiniz.

Soru 3: BELİRLEDİĞİM DEĞERLERİ NASIL KULLANACAĞIM ? 
Watt cinsinden belirlediğiniz tüketiminize uygun üretim yöntemi belirlemelisiniz. Gece ve Gündüz tüketiminizi ayrı olarak planlamalı ve yetecek kapasitede Güneş Paneli ve Akü belirlemelisiniz. UNUTMAYIN !! Türkiye'de günlük tam güneşlenme süresi yaz-kış ortalaması 5 saattir.


Soru 4: GENEL OLARAK İSTEDİĞİM ÜRÜNLERİ BELİRLEDİM AMA INVERTOR ? 

Genel anlamda ihtiyacınız olan panel ve akü sayısını belirlediniz yada zaten biliyordunuz. Inverter konusunda ufak birkaç tüyo alabilirsiniz. Inverter kapasitesi, anlık olarak kullanacağınız elektrikli aletlerin toplam kapasitesilerinden fazla olmalıdır. Örneğin; tüm cihazlarını çalıştırsanız max. 2000 watt tüketebiliyorsanız mutlaka 3000 watt ve üzeri inverter tercih etmelisiniz. Mutlaka Tam Sinüs dalgası ile çalışan inverter seçmelisiniz.(Tüm elektrikli aletleriniz tam sinüs dalgası ile çalışır.)

Soru 5: HER ŞEY TAMAM,  PEKİ YA BAĞLANTILAR ? 
Alacağınız ürünleri tek tek belirlediniz. Artık kablo metreleri ve arada kullanacağınız bağlantı konnektörlerini belirlemelisiniz. Ürünlerin paralel ve seri bağlanma kombinasyonları çok önemlidir. Eğer bilmiyorsanız mutlaka bize ulaşmalı ve teknik bilgi almalısınız. YA DA hazır paket sistemlerden kendinize uygun olanı seçin. Böylece sizler için en uygun şekilde belirlediğimiz bağlantı apartları ile kolayca sistemi bağlayabilirsiniz.
Bize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Soru 6: PAKET SİSTEM ALIRSAM BAŞKA BİRŞEY ALMAM GEREKİR Mİ ? 

En çok karşılaştığımız soru budur. Paket sistem alırsanız sistemi kurup, elektriğe kavuşacağınız her şeyi almış olursunuz. Almanız gereken hiç bir şey kalmaz !! Biz doğru bağlantı için tüm ekipmanları ve dijital kurulum şemasını size gönderiyoruz. Kurulum şemasına göre ürünleri rahatlıkla kurabilir ve ihtiyaç duydukça bizden teknik destek alabilirsiniz.

Soru 7: GÜNEŞ PANELİNİ SABİTLEMEK İÇİN HANGİ AYAKLARI KULLANMALIYIM ?
Panel Ayakları paket içeriğinde yoktur. Panelleri kuracağınız yer çatınız olabilir, bahçeniz olabilir yada çatınız kiremit veya sac çatı olabilir. Sabit bir durum olmadığı için paket içeriğinde yoktur. Fakat kurulum yapacağınız yere uygun olarak çelik veya alüminyum malzemeden yapılmış ayakları bizden temin edebilirsiniz.

Soru 8: GÜNEŞ PANELİ YÖNÜ VE BAKIMI ?
Güneş Panelleri keslinlikle güneye bakacak şekilde yerleştirilmelidir. 10-20 derece güneybatı yada güneydoğu olmasında aşırı derecede kayıp yaşamazsınız fakat önceliğimiz tam güney olmasıdır. Güneş Panellerimizin bakımı ise çok basit olup kirlendiği zaman yıkanması gerekmektedir. 

Soru 9: GÜNEŞ PANELİ KIRILIR MI VE GARANTİ SÜRESİ NEDİR ? 

Güneş Panelleri özel temperli cam ile imal edilmektedir. Bu sebeple çeşitli dolu yağışları, kar yağışları gibi yüklere dayanıklıdır ve zarar görmez. Ayrıca panel yüzeyi sıcak olacağı için kış aylarında hafif kar yağışlarında kar tutmaz. Güneş Panellerimizin 10 yıl mekanik, 25 yıl elektrik elektrik üretim garanti vardır.

Soru 10: AKÜ VE INVERTER ÖMÜRLERİ KAÇ YILDIR ?
 
Akü ve inverter standart 2 yıl garantildir. Aküleriniz markasına ve kullanımıza bağlı olarak 3-10 yıl arasında ömür değişkenliği gösterir. Paket sistemlerimizde açıklama kısmındaki ürünlere uygun olarak kullanım sağlarsanız ortalama 5-7 yıl akülerinizin ömrü olacaktır. (MUTLAKA JEL AKÜ KULLANMALISINIZ)
Inverter ise elektronik karttan oluşur. Belirli bir ömrü yoktur. Arıza durumunda arızalı parça değiştirilir ve uzun yıllar kullanıma devem edilebilir. 

Soru 11: PAKET SİSTEM ALMAK MANTIKLI MI ?

Paket sistemleri sizin için tasarladık. Teknik detaylara boğulmadan kullanacağınız elektrikli aletlerin hangi sistemde olduğunu tespit edip uygun paket sistemi seçip kullanabilirsiniz. 
Paket sistemleri en mantıklı, makul ve max. enerji alınabilecek şekilde tasarladık. Tabii sizlerinde en çok tercih ettiği ürünleri kullandık. 
Paket sistemlerde toplu alım indirimleri uyguladık !! Ürünleri tek tek aldığınızda daha yüksek fiyatlara bu sistemi kurabilirsiniz. 
Genel anlamda en çok merak edilen soruları yanıtladık. Daha detaylı bilgi almak için sitemizden bize yazabilir, Whatsapp üzerinden ulaşabilir, telefonla arayabilir yada adresimize gelip ürünleri inceleyerek bilgi alabilirsiniz.
Unutmadan, Kurulum Hizmetimiz de mevcuttur. Ekiplerimiz ve Tüm Türkiye'deki bayi ağımızla tüm şehirlerde kurulum yapmaktayız.
Bize Buradan Ulaşabilirsiniz.
 

 

Güneş Enerjisi Paketi / Hatırlatmalar


Paket fiyatına panel sehpası, nakliye ve montaj dahil değildir.
Kargo ücretini sipariş aşamasında görebilirsiniz. (Anlaşmalı kargo firmalarımız mevcuttur.)
Paketle birlikte verilen bağlantı şeması ve yönergeler sayesinde kendiniz kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Ürünlerimiz daima stoklarda mevcut olup düşük fiyat değil kaliteli ürün tercih edilmiştir.

Solar paneller uluslararası kalite barkoduna sahip olup, 25 yıl performans & verim garantilidir.


 

ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

1) Güneşlenme oranları ve kullanım saatleri Türkiye ortalaması (5 saat) baz alınarak hesaplanmıştır ve yıllık ortalama değerlerdir. Kış aylarında bu değerler ortalamanın altına düşmekte ve yaz aylarında ortalamanın üstüne çıkmaktadır.
2) Tüketimi karşılanacak cihazlar A+ sınıfı olarak tercih edilmelidir.  
3) Tüm cihazlar öngörülen süreler dahilinde aynı anda çalıştırılabilir.
4) Çalıştırılması öngörülen cihazlar örnek olarak verilmiş olup, benzer elektriksel değerlere sahip farklı cihazlar da çalıştırılabilir. 
5) Verilen değerler uluslararası hesaplama programları sonucunda öngörülen değerlerdir. Güneşlenme açısına ve ışınım değerlerine göre üretim değişkenlik gösterir.
6) Özel ihtiyaçlarınıza göre sistem projelendirilmesi yapılabilir.
7) Paketlerdeki ürün fotoğrafları temsili olarak eklenmiş olup, orjinalinden farklılıklar gösterebilir. Orjinal fotoğraflar için ayrıca ürünün kendi sayfalarını inceleyebilirsiniz.
8) Her bir ürünün garantisi ve kalite sertifikası mevcuttur.
9) Ürünlerin montajını yaparken inverter-akü arasına uygun sigortalar eklemeniz önerilmektedir. 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduPKT0000887
MarkaSolar Fırsat
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

                                             Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.